023 Образотворче Мистецтво, Декоративне Мистецтво, Реставрація

Використовуючи даний сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie, які допомагають нам зробити його зручнішим для вас. Скульптура з’явилася ще у Древньому Римі та Греції та є базою для інших направлень образотворчого мистецтва. Живопис трактується як напрямок образотворчого мистецтва, в якому автори користуються фарбами й відтворюють предмети у площинному плані. Скульптура концентрується на створенні пластичних образів, що застигають у часі майже навічно. Автори цього виду мистецтва полюбляють використовувати дерево, бронзу або камінь.

Краса декоративно-прикладних предметів тісно пов’язана з користю, але є першочерговою і визначальною. Предмети декоративно-прикладної творчості, як і предмети витончених мистецтв, можуть мати тільки естетичне призначення, і не нести ніякого утилітарного навантаження. Їх призначення лише в оздобленні інтер’єру, створенні декоративного акценту.

Нині у складі кафедри доктор культурології, професор, два кандидати мистецтвознавства, один кандидат технічних наук, один доцент, два старші викладачі. Усі художники та мистецтвознавці з великим досвідом роботи. Серед викладачів кафедри – 5 членів Національної спілки художників України. Кафедра готує студентів за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» ступенів вищої освіти «бакалавр» та «магістр».

Студенти набувають майстерності художників-графіків, ілюстраторів, оформлювачів, шрифтовиків, дизайнерів друкованої продукції, художніх редакторів, видавничих працівників. #КПІСтіна уздовж вулиці Політехнічної – робота саме таких майстрів, студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Фахові компетентності, що їх формує освітня програма (ОП) «Образотворче мистецтво» зі спеціальності 023 для другого (магістерського) рівня вищої освіти дає змогу випускникам реалізовувати себе як художники-графіки в глобальному контексті, як в Україні так і за кордоном. Таких фахівців стабільно потребує місто і регіон, в якому зосереджена значна кількість підприємств поліграфічної галузі, видавництв, активно розвивається web-індустрія. Знання комп’ютерної графіки та web-дизайну, які забезпечує ОП, відкриває для здобувачів програми ринок праці у web-індустрії, в компаніях, які займаються розробкою анімаційного та ігрового контенту та інших компаніях, які потребують художників, що володіють комп’ютерними технологіями. Окрім того здобувачі освітньої програми можуть реалізовувати себе як викладачі у закладах вищої освіти та у спеціалізованих дитячих художніх закладів освіти.

образотворче мистецтво

Наші випускники є членами національної спілки художників України наприклад такі як Р. Малиш та ін., лауреати міжнародних та всеукраїнських премій, переможцями мистецьких конкурсів, художніх виставок, працюють учителями в середніх загальноосвітніх art-prostor.zp.ua навчальних закладах, викладачами професійно-технічних училищ, художніх шкіл, шкіл мистецтв, викладачами вищих навчальних закладів. Також випускники кафедри творчо працюють у різноманітних фірмах, майстернях, дизайн-студіях.

Образотворче Мистецтво, Декоративне Мистецтво, Реставрація 2020 Р

Співробітники музеїв і виставкових центрів отримують фіксовану, досить скромну зарплату. При невчасному (відсутньому) обранні студентом вибіркових дисциплін деканат самостійно прикріплює такого студента до однієї зі сформованих спеціалізованих груп. У разі неможливості формування спеціалізованої групи таким студентам надається змога здійснити повторний вибір у системі «ПС-Журнал успішності-Web» із переліку дисциплін, групи на вивчення яких уже сформовані. Повторний вибір навчальних дисциплін студенти здійснюють за вказаним вище алгоритмом.

Відео

На протязі цього року ви будете продовжувати знайомство з образотворчим мистецтвом та його головними жанрами. Ці вміння стануть у нагоді для розуміння художніх творів митців та допоможуть створити власні композиції. Художник, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри, член Національної спілки художників України. У 1995 році в університеті вперше було здійснено набір на спеціальність “Декоративно-ужиткове мистецтво”, спеціалізація “Художня кераміка”.

Хочемо побажати вам творчих успіхів та вдалого розуміння мистецтва. Представлено творчість народних майстрів – іграшкарів, витинанка рів, писанкарів, ковалів, гончарів, лялькарів тощо. Віртуальний тур унікальними дерев’яними церквами Карпатського регіону, внесеними до світової спадщини ЮНЕСКО. Однак Ви можете знайти схожі оголошення у цій категорії. Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача та політикою конфіденційності. Співавтор пам’ятника Юрію Кондратюку та співавтор багатьох скульптурних робіт на території Полтави і Полтавської області.

Образотворче Мистецтво

” Усвідомлення вибору положення аркуша паперу залежно від форми об’єкта зображення. Практична робота” Веселий сніговик”. Особливості технології формотворення і декорування художньої кераміки різних регіонів України. Ольга Пілюгіна постійно бере участь у науково-практичних конференціях та інших заходах, присвячених питанням збереження і розвитку культурної спадщини та зокрема традицій українського гобелена і його місця у сучасному культурному просторі.

Кафедра готує вчителів загальноосвітніх шкіл та викладачів вищих навчальних закладів, викладачів фахових дисциплін у спеціалізованих художніх та мистецьких закладах освіти, художників-графіків (зі додатковими компетентностями – графічний дизайн). Визначним художньо-освітнім закладом в Україні останньої чверті XIX ст. Була Київська рисувальна школа (1875 – 1901), що відіграла одну з ключових ролей у становленні українського живопису нового часу. Крижицький, відіграли провідну роль в українському живописі початку ХХ століття.